
2 510 ₴/пара
Асиметричний спойлер безкаркасна щітка запобігає відриву щітки від скла на високих швидкостях потоком повітря, що набігає. Він має вигляд як гребінь по всій довжині, зміщений до одного краю щітки. Асиметричний спойлер ефективніший за симетричний, але менш універсальний. Не рекомендується встановлювати щітки для лівого керма з чітко окресленим асиметричним спойлером на автомобілі з правим кермом. Для автомобілів із розстібною системою склоочисника призначені спеціальні комплекти склоочисників.
Дані склоочисники встановлюються на конвеєрі автовиробник і фактично є оригінальною запчастиною.
Артикул: 7L0 998 002 A
Сумісність:
Touareg [GP, 7LA] 11.2002-11.2006</p>
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7L0998002A |
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Тип | Безкаркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Спеціальне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Touareg |
| Серія | TOUAREG (7P5) 2010- |